Medewerkers service center


Henrico van den Heuvel

Advies beoordeling en validatie service center.

Email: henrico@vooruaanhetwerk.nl

Annemarie van den Broek

Financiële administratie

Email: administratie@financieel-zeker.nl


Hennie Maas

Compliance en quality assurance officer

Email: hmaas@qualioragroep.nl


Nicole Swinkels

medewerker schadeverzekeringen service center.

Email: nicole@vooruaanhetwerk.nl


Colette de Vos

klanten service & schadeverzekeringen service center.

Email: colette@vooruaanhetwerk.nl


Zorica Simic

Hypotheek acceptant service center.

Email: zorica@vooruaanhetwerk.nl


Ingrid van Lanen

Hypotheek acceptant service center.

Email: ingrid@vooruaanhetwerk.nl


Monique van Appeven

Hypotheek acceptant service center.

Email: monique@lifetime.nu


Marielle Konings

medewerker klanten service

Email: marielle@zorgeloos-wonen.nl


Jolanda Keulen

Hypotheek acceptant service center.

Email: jolanda@vooruaanhetwerk.nl


Laura Vreke

medewerker schadeverzekeringen service center.

Email: laura@vooruaanhetwerk.nl


Frank van der Spruit

Accountmanager De Hypothekelaar

Email: frank@hypothekelaar.nl


Manuel Lamkin

Gevolmachtigde schadeverzekeringen

Email: manuel@qualioragroep.nl


Joost Verheijen

Hoofd afdeling schadeverzekeringen

Email: joost@vooruaanhetwerk.nl


Dion van Waelsden

Accountmanager interne organisatie

Email: dion@vooruaanhetwerk.nl


Nick van Bijsterveld

medewerker schadeverzekeringen service center.

Email: nick@vooruaanhetwerk.nl


Berry van Vark

Sales Manager

Email: berry@hypothekelaar.nl


Sivi Goedan

Medewerker advies beoordeling en validatie service center.

Email: sivi@vooruaanhetwerk.nl


Robert van den Broek

Directeur

Email: robert@qualioragroep.nl

Contactgegevens

T: 040 - 304 17 67
E: info@qualioragroep.nl

Bezoekadres:
De Run 4413
5503 LS Veldhoven

Postadres:
Postbus 40
5580 AA Waalre