Medewerkers service center


Robert van den Broek

Directeur / DGA

Email: robert@qualioragroep.nl

Pim Peeters

Directeur

Email: pim@qualioragroep.nl


Sivi Goedan

manager advieskwaliteit servicecenter

Email: sivi@vooruaanhetwerk.nl


Annemarie van den Broek

Financiële administratie

Email: administratie@financieel-zeker.nl


Hans van Corven

Compliance officer

Email: hans@qualioragroep.nl


Berry van Vark

Accountmanager De Hypothekelaar

Email: berry@hypothekelaar.nl


Henrico van den Heuvel

Advies beoordeling en validatie service center.

Email: henrico@vooruaanhetwerk.nl


Onno Rongen

Advies beoordeling en validatie service center.

Email: onno@vooruaanhetwerk.nl


Zorica Simic

Hypotheek acceptant service center.

Email: zorica@vooruaanhetwerk.nl


Colette de Vos

klanten service & schadeverzekeringen service center.

Email: colette@vooruaanhetwerk.nl


Ingrid van Lanen

Hypotheek acceptant service center.

Email: ingrid@vooruaanhetwerk.nl


Marielle Konings

medewerker klanten service

Email: marielle@zorgeloos-wonen.nl


Jolanda Keulen

Hypotheek acceptant service center.

Email: jolanda@vooruaanhetwerk.nl


Maarten Nuwenhoud

Hypotheek acceptant service center.

Email: maarten@vooruaanhetwerk.nl


Laura Vreke

medewerker schadeverzekeringen service center.

Email: laura@vooruaanhetwerk.nl


Manuel Lamkin

Volmacht manager schadeverzekeringen

Email: manuel@qualioragroep.nl


Joost Verheijen

Hoofd afdeling schadeverzekeringen

Email: joost@vooruaanhetwerk.nl


Dion van Waelsden

Accountmanager interne organisatie

Email: dion@vooruaanhetwerk.nl


Lianne van der Heijden

Hypotheek acceptant service center.

Email: Lianne@vooruaanhetwerk.nl


Bob Pluym

medewerker schadeverzekeringen service center.

Email: bob@vooruaanhetwerk.nl

Contactgegevens

T: 040 - 304 17 67
E: info@qualioragroep.nl

Bezoekadres:
De Run 4413
5503 LS Veldhoven

Postadres:
Postbus 40
5580 AA Waalre